Telefon: Phone: 0332 342 5501 pbx
img img

Hidrolik Sistemler

Elektrik Elektronik Sistemler

Pnömatik Sistemler

Yağlama Sistemleri

Yazılım ve Programlama Sistemleri

Hassas Mekanik ve Hareket Sistemleri

img img img img
img img img

İnova Mühendislik,Makina, Otomasyon ve Danışmanlık konularında teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak Kaliteli, Dinamik ve Kalıcı çözümler sunar.

Ürünlerimiz

Neden İnova Mühendislik?

inova mühendislik yenilikçi teknoloji
Teknolojik gelişmeleri hem endüstriyel hem de akedemik açıdan takip ediyor ve sunduğumuz çözümlerde teknolojinin sunduğu tüm olanaklarını istekleriniz doğrultusunda kullanmaya çalışıyoruz.
araştırma geliştirme
Ülkemiz dışında üretilmiş olan teknolojileri ithal etmek yerine, teknolojiyi üreten firmalar arasında olmak istiyoruz. İhtiyaçlarınızı tümüyle karşılayan sistemleri kendi bünyemizde geliştirmek istiyor, bu sebeple Ar&Ge’ye önem veriyoruz.
zamaninda proje
İşinizi önemsiyor, zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Söz verdiğimiz gibi projelerinizi zamanında hayata geçiriyor, olası riskleri sizinle paylaşıyoruz.
esneklik
Profesyonelce alınmış kullanıcı deneyimleri ve gereksinimleri doğrultusunda tasarlanan çözümlerimiz, organizasyon yapınıza tam uyum sağlar. Çözümlerimizin, ölçeklenebilir alt yapısıyla ileride ihtiyaç duyulabilecek işlevselliklere kolaylıkla adapte olmasını hedefliyoruz.

Haberler

Hortum Kesme Makinesi
Hortum Kesme Makinesi

NOVMAC HK-O (M) hortum kesme makinası imalatı tamamlanmıştır. Hortum kesme makinası verimli, hızlı ve güvenli bir şekilde, 11/4\"(6 spiralli) ve 2\"(2 spiralli) çapına kadar hortum kesmek tasarlanmıştır. Hortum bir elektrikli silindir veya bir kol ile bıçağa doğru itilir. Silindirin hareket hızı, her hortum çeşidinin en uygun kesimi için çabuk ve kolayca ayarlanabilmektedir.Ürün ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Devamı
 Hortum Soyma Makinesi
Hortum Soyma Makinesi

NOVMAC Hortum Soyma Makinesi imalatı tamamlanmıştır. Ürün ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Devamı
Mini Yağ Filtreleme ve Transfer Ünitesi
Mini Yağ Filtreleme ve Transfer Ünitesi

NOVMAC marka grubu altında, üretimi gerçektirilen Mini Yağ Fikreleme ve Transfer Ünitesi ile hidrolik ve yağlama sistemlerini doldurabilir,boşaltabilir ve temizleyebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız

Devamı